OXone MSC- Oprogramowanie do przeprowadzania kalkulacji online wyrobów z blachy

Pozyskaj nowych klientów oferując im możliwość kalkulacji wyrobów z blachy online z wykorzystaniem oprogramowania OXone MSC. Twoi klienci będą od teraz mieli możliwość dokonywania kalkulacji i składania zamówień online poprzez Twoją stronę internetową.

Kalkulacja ceny w czasie rzeczywistym

Kalkulacja ceny w czasie rzeczywistym

Weryfikacja wykonalności produktu

Natychmiastowa weryfikacja wykonalności produktu

Informacja dotycząca możliwości dostawy

Informacja dotycząca możliwości dostawy

Możliwość złożenia zamówienia online

Możliwość złożenia zamówienia online

Teraz możesz całkowicie zrewolucjonizować proces obróbki blachy z rozwiązaniem OXone MSC i oferować kalkulacje elementów z blachy online.

Wejdź w nową erę ze swoją firmą

OXone MSC Upload-Screen Calculate sheet metal parts online

Wycena wyrobów z blachy online

Kalkulator OXone jest zintegrowany ze stroną internetową producenta. Klient wczytuje swój plik w formacie .step lub .dxf w zdefiniowanym do tego miejscu. Proces kalkulacji rozpoczyna się widokiem 3D wybranego produktu. System automatycznie rozpoznaje wszystkie niezbędne kroki procesu produkcyjnego, obróbki, identyfikuje pojedyncze elementy z blachy oraz proces montażu, elementy standardowe oraz profile bazując na geometrii a następnie przeprowadza klienta przez proces kalkulacji ceny.

Konfiguracja wyrobów z blachy online

Możliwe jest wybranie zapisanego materiału dla każdej części. Grubości są już zdefiniowane. W trzecim kroku klient ma możliwość skonfigurowania dodatkowych parametrów do produkcji. Określane są perforacje, zgięcia, szwy spawalnicze i części standardowe. Następnym krokiem jest zdefiniowanie obróbki powierzchni i dodatkowych usług. W tym momencie wyroby z blachy są obliczane w skalach cenowych przez oprogramowanie.

OXone MSC Upload-Screen Configure sheet metal parts online

OXone MSC obejmuje wiele metod produkcji i obróbki w kalkulacjach wyrobów z blachy

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w karcie katalogowej produktu

Laser cutting

Cięcie laserowe

Bending

Gięcie

Stamping

Tłoczenie w matrycy

Welding

Spawanie

Grinding

Szlifowanie

Pressing

Tłoczenie ciśnieniowe

Drilling

Otworowanie

Thread cutting

Gwintowanie

Countersinking

Nawiercanie

Finishing

Wykończenie

Measuring

Mierzenie

Testing

Testowanie

Sheet metal parts

Elementy z blachy

Pojedyncze elementy w formacie .dxf lub .step


Standard parts

Elementy standardowe

Wkręty, śruby, gwoździe, nity


Profiles

Profile

Profile narożne, owalne i specjalne


Assemblies

Zespoły elementów

Wszystkie rodzaje i rozmiary


Oprogramowanie online do obliczania części z blachy dla wszystkich etapów produkcji


OXone MSC to zintegrowane oprogramowanie do kalkulacji online dla firm zatrudniających 20 i więcej pracowników. Innowacyjny system do obliczania części i podzespołów z blachy łączy w sobie wszystkie funkcje systemu ofertowego w jednej platformie online. Dzięki temu potencjalni klienci mają zawsze wgląd w aktualne ceny produkcji i korzystają z szybkiej oferty cenowej oraz możliwości składania zamówień drogą elektroniczną

Złożoność w dziedzinie obliczeń stale rośnie, oprogramowanie wspiera przetwórców blachy na silnie zmieniającym się rynku, gdzie coraz większe znaczenie ma przetwarzanie online.

Kompletne rozwiązanie w jednym pakiecie oprogramowania

Ze względu na różnorodność kanałów komunikacji, jakie istnieją obecnie pomiędzy firmami a ich klientami, śledzenie ofert i zamówień może być trudne. OXone MSC jest efektywnym oprogramowaniem do kalkulacji online, które łączy wszystkie kluczowe informacje w jednym kompleksowym systemie e-commerce B2B. Wszystkie procesy są wyświetlane online.

W procesie obliczania części z blachy, OXone wykorzystuje w pełni automatyczne rozpoznawanie geometryczne w celu wsparcia szybkiego kwotowania w zależności od ilości i szybkiego procesu ofertowania. Cyfrowy proces składania zamówień ułatwia klientowi zakupy dzięki opcjom, takim jak specyfikacje dostawy, status zamówienia i określenie warunków płatności. Z OXone MSC firmy Oroox, masz zawsze pełny przegląd zamówień klienta na wszystkich poziomach procesu, czy to kosztorysowania, zamawiania czy opracowywania ofert. Jednocześnie, proces sprzedaży wsparty przez OXone MSC może wzmocnić Twoją siłę sprzedaży zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Gotowy do natychmiastowego użycia i łatwy w obsłudze

Konfiguracja OXone MSC jako systemu obliczeniowego i e-commerce trwa średnio mniej niż osiem tygodni i w razie potrzeby może być wykonana bez dodatkowego sprzętu informatycznego lub komputerowego. Podczas implementacji narzędzia obliczeniowego, będziesz wspierany przez Project Managera, który pomoże Ci przejść przez etapy konfiguracji, importu danych i dostosowania funkcji i zasad oraz wesprze Cię w procesie zarządzania zmianą. Rosnące wymagania w środowisku produkcyjnym prowadzą do nowych procesów zamówień: z OXone MSC posiadasz kompleksowy pakiet oprogramowania do efektywnego kosztorysowania, dzięki któremu z łatwością zaplanujesz swoją przyszłość.

W rezultacie redukujesz koszty, zwiększasz swoje obroty i zyskujesz większą kontrolę kosztów, dzięki czemu możesz bardziej skupić się na swojej podstawowej działalności produkcyjnej.

Wiodące rozwiązanie technologiczne za atrakcyjną cenę

Z przyjemnością poinformujemy Państwa o cenach naszych rozwiązań

Zapraszamy na bezpłatne e-spotkanie informacyjne

Porozmawiaj z nami o naszym technologicznym rozwiązaniu do kalkulacji elementów z blachy online